Vrijstaande villa met gemeenschappelijk zwembad, 4-5 slaapkamers, vloerverwarming, airconditioning, open haard, zeezicht, nabij Denia. Bouwjaar: 1999. Woonoppervlakte: ca. 156 m². Deze goed onderhouden vrijstaande villa is gelegen in een kleine gemeenschap en is gebouwd in 1999 met een solide dubbelwandige constructie. U zult genieten van de lichte en uitnodigende sfeer. Bewonder het ongelooflijke uitzicht in de verte op de zee en de omliggende bergen. De villa heeft twee verdiepingen. Het hoofdgebouw bestaat uit een woon-/eetkamer, drie slaapkamers, een en-suite badkamer met ligbad, een badkamer met douche, een aparte keuken met bijkeuken, een overdekt terras en een groot dakterras met panoramisch uitzicht. De kelder is uitgebouwd en omvat twee slaapkamers en een badkamer met douche. Het perceel is onderhoudsarm en kleurrijk. De villa heeft een carport. Complete kostengids – € 485.000 Bestaande woning (Alicante) ZONDER hypotheek Item Geschatte kosten Aankoopprijs € 485.000 Overdrachtsbelasting (ITP – 10%) € 48.500 Notariskosten € 1.200 – € 1.800 Kadasterkosten € 800 – € 1.300 Advocaat / notariskosten € 3.000 – € 5.000 Optionele administratie / gestoría / NIE € 400 – € 900 ➡️ Totale geschatte aankoopkosten: € 538.900 – € 542.500 MET hypotheek Item Geschatte kosten Aankoopprijs € 485.000 Overdrachtsbelasting (ITP – 10%) € 48.500 Notariskosten (aankoop) € 1.200 – Kadasterkosten (aankoop) € 1.800 – € 1.300 Advocaat-/overdrachtskosten € 3.000 – € 5.000 Optionele administratie-/NIE-kosten € 400 – € 900 Taxatiekosten hypotheek € 400 – € 700 Notaris- en registratiekosten hypotheek € 700 – € 1.400 Bankafsluitings-/openingskosten € 0 – € 1.500 ➡️ Totale geschatte aankoopkosten: € 540.000 – € 546.100 Geschat benodigd contant geld bij voltooiing (met hypotheek) Niet-ingezeten koper (70% LTV) Hypotheek (70% van € 485.000): € 339.500 Geschat benodigd contant geld: € 200.500 – € 206.600 Ingezeten koper (80% LTV) Hypotheek (80% van € 485.000): € 388.000 Geschat benodigd contant geld: € 152.000 – € 158.100 (De bedragen zijn inclusief aanbetaling plus alle belastingen en aankoopkosten; banken financieren doorgaans geen kosten.) Disclaimer Deze richtlijn is slechts indicatief en vormt geen bindend aanbod. De uiteindelijke bedragen zijn afhankelijk van de persoonlijke omstandigheden van de koper, de bankvoorwaarden en overeengekomen professionele kosten. Kortingen, incentives of onderhandelde verbeteringen zijn niet inbegrepen.